Záhradníctvo ABIES®, Labutia 18, 931 01 Šamorín, časť Čilistov
Slovensky
English
Dreviny.sk

tel.: 031/ 381 2749 e-mail: dreviny@dreviny.sk
0948 877 888 (predaj rastlín)
0903 502 972 (návrhy a realizácia záhrad)
0948 777 941 (predaj, projekcia a realizácia)
0948 937 895 (predaj a dobierkový predaj)

GoPay Verified by Visa MasterCard Securecode člen ISA Strom roka Strom roka Nadácia Ekopolis
Hľadám rastlinu:

NÁŠ TIP: Pre výber rastlín patriacich súčasne do viacerých kategórií podržte stlačenú klávesu Ctrl a kliknutiami myšou vyberte žiadané kategórie. Potom kliknite na tlačidlo Zobraz

1. KATEGÓRIE:
2. ZOBRAZ NÁZVY:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V Z X Y

Informačný bulletin

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Naposledy aktualizované dňa:
20.09.2020 23:11:41

Záhradní architekti

Ing. A. Martina Sebestyén
Táto práca ju napĺňa, motivuje a dáva zmysel najmä keď vidí akú má zákazník radosť z krásne vytvorenej záhrady.
Záhradný architekt  Ing. A. Martina Sebestyén
Ing. Marcela Šišoláková
Pozíciu záhradného architekta považujem za poslanie. Pocítiť spokojnosť a vyčariť úsmev na tvári zákazníka je mojou najväčšou odmenou :)
Záhradný architekt  Ing. Marcela Šišoláková
Ing. Andrea Renczésová
Odborník na stavebné prvky v záhrade, detailista a špecialista na výškové rozdiely. Odborník na budovanie záhrad, v ktorých bude plynúť pozitívna energia a tá zlá bude odvedená preč. Špecialista na FENG SHUI.
Záhradný architekt Ing. Andrea Renczésová
Ing. Dominika Frantová
V práci trávime väčšinu času nášho života a preto je podľa môjho názoru veľmi dôležité aby nás práca bavila, napĺňala a pri najlepšom aj živila. Ja môžem hrdo povedať, že sa mi to v tejto práci podarilo. V roku 2019 som s vyznamenaním ukončila štúdium na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite - odbor Záhradná a krajinná architektúra kde som získala teoretické a praktické zručnosti, ktoré som už počas praxe mohla poctivo využívať a ktoré aj teraz zužitkovávam. V súčasnej dobe sa naplno venujem projektovej činnosti, ktorú sa snažím spájať s realizáciami záhrad a neustálej možnosti sa vzdelávať a rozvíjať moju tvorbu. Už počas štúdia som sa venovala terapeutickým záhradám, ktorých cieľom je pomocou ergoterapie pomáhať ľudom a podnecovať aktivity v záhradách a parkoch. Veľmi rada projektujem súkromné záhrady kde sa zameriavam na konkrétne potreby našich klientov. Preto každá jedna záhrada je s jedinečným design. Mojim snom je projektovať aj väčšie parky, zariadenia a objekty či verejné priestory a urobiť tak čo najviac ľudí šťastných :) Verím, že sa mi to so spoluprácou s záhradníctvo A.B.I.E.S. www.dreviny.sk podarí :)
Záhradný architekt Ing. Dominika Frantová
Ing. Martin Debnárik
Záhradný architekt Ing. Martin Debnárik
Ing. Rastislav Sloboda
V roku 2003 vyštudoval odbor Záhradná a krajinná architektúra na SPU v Nitre a venuje sa projektovaniu záhrad a sadovníckych úprav.
Záhradný architekt Ing. Rastislav Sloboda
Ing. Tatiana Pliešovská
V roku 2015 som s vyznamenaním ukončila štúdium na Stavebnej fakulte STU v Bratislave, odbor krajinná architektúra a krajinné plánovanie. V súčasnosti sa venujem projektovaniu záhrad a ich realizáciám, predaju a projektovému manažmentu. Tieto aktivity ma veľmi bavia, preto sa snažím navrhovať záhrady naplno, kvalitne a s radosťou.
Záhradný architekt Ing. Tatiana Pliešovská

Tešíme sa na Vás!

PREDAJŇA ČILISTOV SHOP - otvár. hodiny / open. hours:

Po-Pia / Mon-Fri 8:00-18:00, v So/Sat 8:00 - 16:00

zatvorené/ closed: 29.8., 1.9., 15.9. - sviatky / holidays