Záhradníctvo ABIES®, Labutia 18, 931 01 Šamorín, časť Čilistov
Slovensky
English
Dreviny.sk

e-mail: dreviny@dreviny.sk
+421 903 502 972 (Martina) - predaj, projekcia a realizácia záhrad a biotop
+421 948 937 895 (Erika) - predaj, projekcia a realizácia záhrad
+421 948 777 941 (Vierka) - predaj, projekcia a realizácia biotop
+421 948 877 888 (Predaj) - predaj a dobierkový predaj, reklamácie

GoPay Verified by Visa MasterCard Securecode člen ISA Strom roka Strom roka Nadácia Ekopolis
Hľadám rastlinu:
Zobraziť filter
1. KATEGÓRIE:
2. ZOBRAZ NÁZVY:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V Z X Y

Informačný bulletin

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Naposledy aktualizované dňa:
26.05.2024 05:10:02

Záhradní architekti

Ing. Marcela Šišoláková
Pozíciu záhradného architekta považujem za poslanie. Pocítiť spokojnosť a vyčariť úsmev na tvári zákazníka je mojou najväčšou odmenou :)
Záhradný architekt  Ing. Marcela Šišoláková
Ing. Andrea Renczésová
Odborník na stavebné prvky v záhrade, detailista a špecialista na výškové rozdiely. Odborník na budovanie záhrad, v ktorých bude plynúť pozitívna energia a tá zlá bude odvedená preč. Špecialista na FENG SHUI.
Záhradný architekt Ing. Andrea Renczésová
Ing. arch. Pavla Galbavá
V rokoch 2012-2017 som študovala záhradnú a krajinnú architektúru na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. Následne som spolupracovala na súkromných aj verejných projektoch rôznych mierok. Rada tvorím a hľadám riešenia. Kombinujem zeleň a architektonické prvky tak, aby vznikol exteriérový priestor prírodný, praktický, dizajnový, harmonický a čo najbližšie k predstavám klientov.
Záhradný architekt Ing. arch. Pavla Galbavá
Ing. arch. Viera Tipulová
Po úspešnom absolvovaní štúdia na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave som sa naplno začala venovať krajinnej a záhradnej architektúre a do dnes sa teším keď mojimi návrhmi vyčarím úsmev na tvári a spokojnosť. Cením si férový prístup a dobrú komunikáciu. Venujem sa hlavne projektovaniu záhrad a sadovníckych úprav a momentálne sa zameriavam sa na oblasť východného Slovenska (Prešovský kraj).
Záhradný architekt Ing. arch. Viera Tipulová
Ing. Dominika Frantová
V práci trávime väčšinu času nášho života a preto je podľa môjho názoru veľmi dôležité aby nás práca bavila, napĺňala a pri najlepšom aj živila. Ja môžem hrdo povedať, že sa mi to v tejto práci podarilo. V roku 2019 som s vyznamenaním ukončila štúdium na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite - odbor Záhradná a krajinná architektúra kde som získala teoretické a praktické zručnosti, ktoré som už počas praxe mohla poctivo využívať a ktoré aj teraz zužitkovávam. V súčasnej dobe sa naplno venujem projektovej činnosti, ktorú sa snažím spájať s realizáciami záhrad a neustálej možnosti sa vzdelávať a rozvíjať moju tvorbu. Už počas štúdia som sa venovala terapeutickým záhradám, ktorých cieľom je pomocou ergoterapie pomáhať ľudom a podnecovať aktivity v záhradách a parkoch. Veľmi rada projektujem súkromné záhrady kde sa zameriavam na konkrétne potreby našich klientov. Preto každá jedna záhrada je s jedinečným design. Mojim snom je projektovať aj väčšie parky, zariadenia a objekty či verejné priestory a urobiť tak čo najviac ľudí šťastných :) Verím, že sa mi to so spoluprácou s záhradníctvo A.B.I.E.S. www.dreviny.sk podarí :)
Záhradný architekt Ing. Dominika Frantová
Ing. Martin Debnárik
Záhradný architekt Ing. Martin Debnárik
Ing. Rastislav Sloboda
V roku 2003 vyštudoval odbor Záhradná a krajinná architektúra na SPU v Nitre a venuje sa projektovaniu záhrad a sadovníckych úprav.
Záhradný architekt Ing. Rastislav Sloboda
Ing. Tatiana Pliešovská
V roku 2015 som s vyznamenaním ukončila štúdium na Stavebnej fakulte STU v Bratislave, odbor krajinná architektúra a krajinné plánovanie. V súčasnosti sa venujem projektovaniu záhrad a ich realizáciám, predaju a projektovému manažmentu. Tieto aktivity ma veľmi bavia, preto sa snažím navrhovať záhrady naplno, kvalitne a s radosťou.
Záhradný architekt Ing. Tatiana Pliešovská

VITAJTE V NAŠOM ZÁHRADNÍCTVE!

PREDAJŇA ČILISTOV SHOP - otvár. hodiny / open. hours:

Po-Pia / Mon-Fri 8:00-18:00

So/Sat 8:00-16:00